Dana te ujit 45 °, model suedez, S - formë

482/6

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me hark të kuqe
 • grykë dhëmbëzuar me induksion thekur dhëmbë
 • nofullave të mundësuar një kontroll të mirë mbi sheshtë, gjysmërrethor dhe raundit të
 • bërë sipas standardit ISO 5234 formë C

Përdorim:

 • rrokje, rotacioni apo vidhos e rrumbullakët ose tubacioneve me shumë tehe, arra, dhe fllanxha

Standards

DIN 5234 formë C

#title#
kodTube diameterMaximum tube diameterLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
6015101/2"35265475
6015111"50335800
6015121.1/2"604301350
6015132"805452360
6015143"1057004370
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Related products

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.