481/6

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me hark të kuqe
 • grykë dhëmbëzuar me induksion thekur dhëmbë
 • bërë sipas standardit DIN 5234 formë B

Përdorim:

 • rrokje, rotacioni apo vidhos e rrumbullakët ose tubacioneve me shumë tehe, arra, dhe fllanxha

Standards

DIN 5234 formë B

More About Product

Profilet

Premium chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodTube diameterMaximum tube diameterLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
6014951/2"35265480
6014961"45335815
6014971.1/2"554301380
6014982"705552391
6014993"957004300
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Related products

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.