Profilet

Flat jawsPremium plus carbon steelLifetime warranty

Standards

DIN ISO 5745 - të gjatë

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: rëndë gjobë
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me ISO 9717 standarde
 • sipërfaqe flakta dhëmbëzuar
 • detyrë e rëndë plastike trajton
 • bërë sipas standardit ISO 5745
#title#
kodLenghtWidthAdditionsl lenghtThicknesspeshë-- prazen stolpec --
60870414015398120
60870516016499146
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.