466/1BI

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • prerja buzë induksion thekur
 • kreu i lëmuar
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
 • bërë sipas standardit ISO 5749

Standards

DIN ISO 5749

Profilet

Jaws formPremium flex plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtWidthThicknessAdditionsl lenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
61768616023.51020.5214
608850180281120313
608837200271121344
Kapaciteti i prerjes (10N = 1 kg)
kodLenghtTel max.2150 N / mm ² Max. diametër (mm)Tel max.1600 N / mm ² Max. diametër (mm)
6176861601,62,5
6088501801,83,0
6088372002,03,5
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.