447/1HPP

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • Sipërfaqet e punës induksion thekur
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton

Avantazhet:

 • nofulla dhëmbëzuar është projektuar për të siguruar kontroll optimal të një objekti
 • nofulla aperturë rregullueshme në 10 pozicione
 • Të Dana HC të ketë një buton për rregullimin e shpejtë të hendekut nofullës i cili mundëson përshtatje të shpejtë dhe të saktë të nofulla për të kapur të kërkuar të copë punë.
 • Forca skajshme grip: Dizajni dhe forma e nofullat Dana 'të mundur, pavarësisht ndërtimit të pakta, forcën më të mirë grip të pjesës së punës, e cila rezulton në stabilitetin, sigurinë në punë, dhe efektivitet më të madh.
 • Mbaro: Dana janë rënie të falsifikuara nga Çelikë mjet me cilësi të lartë dhe të ngrohjes trajtohen
 • Puna: për shkak të ndërtimit të pakta, nofullat mundësojnë punën me një dorë në të vështira-për-të arritur vende
 • Bërë nga materiale me dy komponent i cili redukton rrëshqitje duart gjatë punës dhe kështu të mundur transmetimin e sigurt dhe efektive të pushtetit nga dora te qiellza Dana
 • Ergonomike: trajton janë të dizajnuara për të rregulluar plotësisht në duart e përdoruesit dhe kështu të mundësojë trajtimin më të madh dhe të punojnë sigurinë

More About Product

Profilet

Jaws formInstructions for safe useVideo presentationPremium chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtThicknessMaximum tube diameterpeshë-- prazen stolpec -- 
6201722408.540392
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.