447/1

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • sipërfaqet e punës induksion thekur
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • bërë sipas standardit ISO 8976

Avantazhet:

 • një fryrje të veçantë pengon gishtat për të presion në mes dorezën e Dana
 • nofulla aperture rregullueshme në 7 pozicione

Profilet

Jaws formVideo presentationPremium chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtThicknessMaximum tube diameterpeshë-- prazen stolpec -- 
6052372406.535307
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.