445/4G

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: të imët toka
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me ISO 9717 standarde
 • detyrë e rëndë plastike trajton
 • bërë sipas standardit ISO 8976

Avantazhet:

 • nofulla aperture rregullueshme në 5 pozicione për dim. 180, për dim. 240 dhe 300 në 6 pozicione
 • të përbashkët me brazdë

Standards

DIN ISO 8976

More About Product

Profilet

Jaws formPremium chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtThicknessMaximum tube diameterpeshë-- prazen stolpec -- 
6086901809.925197
62055824010.835417
60869230012.240657
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.