442/1HYPO

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • Sipërfaqet e punës induksion thekur
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik

Avantazhet:

 • Të Dana hipo janë të vetë-rregullimi për të cilat nuk është e nevojshme që të paraprakisht gjerësinë e nofullat.
 • një dorë operacion përshtatur vetë
 • Të Dana përshtaten të përkryer në copë punë.
 • Hapje maksimale nofulla deri në Ø40 mm.
 • Mekanizmi mbyllje mundëson ruajtjen më të lehtë kur Dana nuk janë në përdorim.

More About Product

Profilet

Jaws formVideo presentationPremium chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtThicknessMaximum tube diameterpeshë-- prazen stolpec -- 
6167271809.533201
611780240940397
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.