More About Product

Profilet

Video prezantimPremium plus carbon steelLifetime warranty

Product features

 • grykë rënie të falsifikuara nga mjet e veçantë çeliku, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • trajton bërë nga fletë metalike
 • përfundojë sipërfaqe: nikel kromuar
 • vidë krom kromuar
#title#
kodLenghtThicknessMaximum tube diameterPeshë
6167222201650544
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.