428/4

Product features

 • Materiali: fletë metalike
 • grykë rënie të falsifikuara nga mjet special çeliku, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përbashkët toggle siguron tension të lartë ngjeshja me pak përpjekje
 • detyrë e rëndë plastike trajton
 • Pjesa ri-ndryshueshme kokë-rezervë
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me ISO 9717 standarde

Përdorim:

 • për terminalet izoluar (0,5-6mm ²)

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

#title#
kodWire diameter in mm2Lenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
6023270.5 - 6226575
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Pjesë ndërrimi

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.