427/4DG

Product features

 • Materiali: fletë metalike
 • përfundojë sipërfaqe: phosphated standardit ISO 9717
 • detyrë e rëndë me dy komponent të trajtojë

Avantazhet:

 • saktë rekrutues proces për shkak të dredhë paralele

Përdorim:

 • për rekrutues 6 - dhe 8-pol priza perëndimore tipit RJ 11/12 (9.65 mm gjerësi) dhe shtypni RJ 45 (11,68 mm gjerësi)
 • mjet për prerje dhe zhveshjen e kabllove telefonike fjongo i pambrojtur
 • me pajisje shtesë për nxjerrje kabllove të rrumbullakëta
 • me gjatësi prestar dhe thikë për çmontimin kabllove fjongo 6 dhe mm gjerësi 12

More About Product

Profilet

Premium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodpeshë-- prazen stolpec -- 
621553401
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.