427/4CG

Product features

 • Materiali: fletë metalike
 • përfundojë sipërfaqe: phosphated standardit ISO 9717
 • detyrë e rëndë me dy komponent të trajtojë

Avantazhet:

 • grykë të veçanta projektuar goditjen mbajë tela sigurt gjatë procesit nxjerrje

Përdorim:

 • çelës i kthyeshëm mikro-përshtat për tela të hollë në 30AWG (0.05mm ²) ose tel të trashë në 8AWG (8mm ²)
 • rekrutues terminale jo-izoluar 10-22AWG (1.5 për 6.0mm ²)
 • rekrutues terminale izoluar 10-22AWG (1.5 për 6.0mm ²)
 • rekrutues terminalet ndezjen auto 7 të 8mm

More About Product

Profilet

Premium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodpeshë-- prazen stolpec -- 
621552378
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.