427/2FG

Product features

 • Materiali: fletë metalike
 • grykë thekur në 38-40HRC
 • shumë e lehtë për të trajtuar

Avantazhet:

 • gjashtëkëndësh rekrutues
 • ndër-seksioni përkatës është vendosur nga e rradhës disqe profili
 • Shembullt në histori 6-pozicion rradhës vdekjes 6, 10, 16, 25, 35, 50mm ²
 • transmetimit levë lejon transferimin fuqi drita

More About Product

Profilet

Premium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodWire diameter in mm2peshë-- prazen stolpec -- 
6215556 - 501350
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.