425/4A

Product features

 • Materiali: fletë metalike
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: phosphated standardit ISO 9717
 • detyrë e rëndë plastike trajton

Përdorim:

 • për terminaleve të izoluar dhe të mbyllur jo izoluar (1,5-6mm ²), për prerje kabllot, vida dhe nxjerrje izolim

More About Product

Profilet

Premium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodWire diameter in mm2Lenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
6011361.5 - 6240320
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.