405/4G

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • prerja buzë induksion thekur
 • Kreu Sipërfaqja përfundojë: gjobë terren
 • përfundojë sipërfaqe: Fosfat veshura standardit ISO 9717
 • Detyrë e rëndë plastike trajton
 • bërë sipas standardit ISO 5746

Standards

ISO 5746

Fleta e të dhënave

pdfDana kombinim - 405/4G

More About Product

Profilet

Flat jawsJaws formJaws formPremium plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodLenghtWidthAdditionsl lenghtThicknesspeshë-- prazen stolpec -- 
60866816024359.5224
608669180273810273
608670200294110.5351
Kapaciteti i prerjes (10N = 1 kg)
kodLenghtTel max.1600 N / mm ² Max. diametër (mm)Tel max.1600 N / mm ² Max. diametër (mm)
6086681601,62,0
6086691801,82,5
6086702002,02,5
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.