403A
#title#
Emri i produktit SKU Article Përmasat Quantity
endosur i Dana elektronike në qese 620212 403A - 6
Dana elektronike kombinim 406/4E 120 1
Prestar e parë - Dana elektronike 455/4E 110 1
Prestar anë elektronike 461/4E 115 1
Elektronike Dana hundë banesë 472/4E 135 1
Elektronike Dana hundë të gjatë 506/4E 140 1
Dana gjatë hundë elektronike, vendosur 512/4E 140 1
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
  • Ergonomik trajton

    Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
  • Mbrojtja Sipërfaqja

    Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
  • Saktësi të lartë

    Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.