Product features

 • Materiali: poliamide

Avantazhet:

 • nuk ka dëme të përçuesve të brendshme mund të ndodhë për shkak të rregullimit pafundësisht të ndryshueshme të thellë prerjes
 • teh kthyeshëm automatikisht kthehet nga qarkoren për të prerë gjatësor

Përdorim:

 • nxjerrje saktë, të shpejtë dhe të sigurt të të gjitha kabllot e raundit të zakonshme e 4-28 mm²
#title#
kodWire diameter in mm2LenghtPeshë
6109314 - 2817092
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Related products

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.