Profilet

Stripping jawsLifetime warranty

Product features

 • Materiali: poliamide

Avantazhet:

 • Ndalesa e rregullueshme gjatësi prej 5-12 mm
 • lehtësisht të arritshme ndërtuar - në prestar anë për max. 2mm

Përdorim:

 • izoluar plotësisht automatike heqjen përforcon teli për të gjitha përçuesve të përbashkëta standed dhe të ngurta të 0, 2-6mm²
#title#
kodWire diameter in mm2peshë-- prazen stolpec --
6109250.2 - 6117
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Related products

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.