375/6

Product features

 • ajo është përdorur për presion dhe testimin rrjedhje të ujit dhe ngrohjes instalimeve ne maks përshkruar presion 50 bar
 • Kapaciteti maksimal - 12 litra
 • bërë me material anti korrozive
 • Pistoni dhe cilindër janë bërë prej çeliku inox , udhëzon dhe kontaktet janë bërë prej bronzi . Këto materiale të parandaluar korrozioni , rritjen e qëndrueshmëri dhe të ofrojë një jetë më të gjatë .

More About Product

Profilet

Video presentationLifetime warranty

#title#
kodLenghtWidthHeightpeshë-- prazen stolpec -- 
602600605160286.58800
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Mbylle valvul

Hidh ujë

Hiq mbyllje e pin

Lidhu zorrën prizë

Filloni pompimit

Përdorim (Video)

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.