361/6

Product features

 • trupi veshura me llak,
 • rul naftës thekur
 • for steel tube tensile strenght max. 600 N/mm2 or max. thickness 2mm

Fleta e të dhënave

pdfPrestar tub - 361/6

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

#title#
kodTube diameterWidthThicknessDiameter of cutting wheelmax Lpeshë-- prazen stolpec -- 
6011081/8" - 2"106.548.5324552156
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Pjesë ndërrimi

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.