Fleta e të dhënave

pdfGrep tërheqës - 3600/2BI

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: teh: çeliku të veçantë mjet
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë

Perdorimi:

 • Mjet është përdorur për të grumbulluar dhe të çmontimit burimet (pranverë për këmbët mbështetje, vend dhe të rezervuarit, duke sistemeve shter, si ndihmë në montimin zinxhirin e bosht cam, etj)
 • të gjitha llojet e motorrë
#title#
kodDiameterAdditionsl lenghtWidthLenghtPeshë
6204114,2148025085
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.