355/6

Product features

 • strehim nga AL-aliazh, veshura me llak
 • strehimit dhe nofulla rënie të falsifikuara nga çeliku mjet të veçantë
 • grykë nikel kromuar, pjesët e tjera me mbrojtjen anti korrodues
 • Kodi 601 100 për tuba që bie në sy 4.75, 5, 6, 8, 10, 12, 14

Përdorim:

 • Për të bërë flanges të ndryshme në tuba bakri. Bordurë mundur nën 45 ose 90 °.
 • për 90 °. Së pari përdorin 45 °.

More About Product

Profilet

Instructions for safe useLifetime warranty

#title#
kodi zbehtëpeshë-- prazen stolpec -- 
6011004,75 - 141100
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Pjesë të shumta shtesë

  Gama e kyç tub është plotësuar me mjete të tjera të dedikuara për instalimet tub-punës, të tilla si hapëse të ndryshme tub dhe pirg, tri-qëndron, mjete që bie në sy, pompa test për tub-punë.
 • Formë ergonomik

  Veçantë rrokje celes tub, në sajë të formën e saj ergonomik, gjithmonë i përshtatet në dorën tuaj të përkryer gjatë kryerjes së një firmë, që hapet e mbyllet jo-shqip në tubat pa marrë parasysh formën e tyre ose gjerësi.
 • Lehtë për të instaluar

  UNIOR tub dhe tub mjete lejojnë instalimin e sigurt dhe efikas të sistemeve hidraulike, përmes transferimit të më shumë të forcës shtesë mbi tubacionet dhe të sigurojë një të mbajë të fortë dhe të qëndrueshme pa arra apo arra.