Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009

Përdorim:

 • Mjet është përdorur për kompresimin Pistonëve frenave kur zëvendësuar jastëk frenave. Ky mjet është i dobishëm për kompresimin të vetme, të dyfishtë dhe Pistonëve Tripple frenave mjet mundëson shpejtë dhe të lehtë të ngutshme e Pistonëve frenave mbrapa në strehim pa dëme shtesë për pistoni ose strehim.

E rëndësishme!

 • Për kompresionit të dyfishtë apo trefishtë Pistonëve frenave, kemi lënë jastëk frenave përdorur në frenave të strehimit. Kjo do të parandalojë një nga Pistonëve duke u shtyrë nga strehimit.
 • pas kompresimin zëvendësojë lodhur nga jastëk frenave me një të re
#title#
kodLenghtThicknessWidthMinimum additional lenghtMaximum additional lenghtPeshë
62029812010035445507
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.