Bllokad për variator dhe mjete mbajtëse të friksionit me çelës unazor

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009

Përdorim:

 • ajo është përdorur si një bllok per veshje në motorinon kur untightening pjesën e përparme të makinë
 • për skuter PIAGGIO, Gilera 50-125ccm; ujë dhe të ftohur me ajër
#title#
kodABAdditionsl lenghtLenghtpeshë-- prazen stolpec --
6231882208032,5120150
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.