Çelës tërheqës me filetim të brendshëm

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku special mjet, thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: nxihem DIN 50938 standarde

Avantazhet:

 • lejon heqjen volant mbi motor
 • ekziston një dëshirë për një qelesa të hapur - fund , e cila duhet të jetë të mbajë magnet

Përdorim:

 • për heqjen e rotes me fije të jashtëm
#title#
kodi zbehtëDiameterMaximum heightPeshë
620270M24 x 1,53280332
620271M26 x 13480353
620272M28 x 13680385
620273M30 x 13880417
620274M30 x 1,53880432
620275M35 x 1,54590666
620276M38 x 1,548105880
620277M50 x 1,5601051254
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.