Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku special mjet, thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: nxihem DIN 50938 standarde
 • M12x1,25 ( kjo është pjesë e voztar M24x1,5 )
 • D12mm ( kjo është pjesë e voztar M26x1 )
 • M14x1,25 ( kjo është pjesë e voztar M28x1 )
 • M16x1,5 ( kjo është pjesë e voztar M38x1,5 )

Avantazhet:

 • mundëson mbrojtjen e bosht makinë duke tërhequr volant

Përdorim:

 • Të kapele mbrojtës janë të dehur mbi bosht me gunga motor dhe mbrojtur bosht me gunga , kur magneti është duke u larguar . Të kapele mbrojtës janë përdorur kur arra relativisht të vogla janë përdorur për të siguruar magnet për bosht me gunga . Kjo është veçanërisht e rëndësishme për të përdorur kapele mbrojtës në motorët ku sistemi vajosje për lubricating kushineta fund kalon nëpër qendër të bosht me gunga ( crankshafts uritur )
#title#
kodi zbehtëfor 3054/4Peshë
624225M12 x 1,25M24 x 1,537
624226D 12M26 x 139
624227M14 x 1,25M28 x 133
624228M16 x 1,5M38 x 1,555
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.