Pajisje për shtrengimin e valvolave motorrike

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë
 • valvula pranverë kompresor nuk përfshijnë pjesë presion
 • copë presion (neni 2202,1 / 2) e dimensioneve 17,21,25 lejojnë punuar në pothuajse të gjitha motorrë dhe janë në dispozicion si pjesë këmbimi

Avantazhet:

 • të përshtatshme për pothuajse të gjithë motorët për shkak të gamë të gjerë të rregullimit
 • pas përshtatur mjet për valvul e parë, shpejtësia e rritjes së punës si rregullimin e ri nuk është e nevojshme për të valvulave të mëvonshëm.
 • uke përdorur shumë të shpejtë dhe të lehtë me bllokadën e saj levë
 • rregullueshme trajton mundësuar presionin e dëshiruar në pranverë.

Përdorim:

 • Ky mjet është përdorur për të bashkëngjitni dhe shkëput burimet valvula dhe përmban një levë vetë-mbyllje dhe pajisje shpejt-rregullueshme për të lejuar atë që do të përdoret me të gjitha llojet e motorëve.
#title#
kodMinimum diameterD maxAdditionsl lenghtPeshë
620263251701401520
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.