Pajisje për mbajtjen e rotorit dhe dhëmbzorëve

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë

Avantazhet:

 • Për shkak të strukturës së tij universale, ai lejon mbajtjen vrima me një diametër prej 5 ose 9 mm dhe në një distancë nga 20 deri në 180 mm.
 • Mjet gjithashtu ka një vidë që mundëson fiksimin e mjet në distanca aktuale mes vrima në magnet ose me dhëmbë.

Perdorimi:

 • Mjet është projektuar për mbajtjen e magnet dhe dhëmbë gjatë asamblesë ose demontimi.
 • të gjitha llojet e motorrë
#title#
kodMinimum diameterD maxDiameterDiameterLenghtWidthPeshë
620262201804.47.234032604
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.