Product features

 • material : çeliku ndërtimor
 • llak ekologjike veshura me kadmium dhe ngjyra të çojë lirë
 • adapters janë krom kromuar sipas ISO 1456:2009

Avantazhet:

 • rregullueshëm me gjerësinë e pirun pasme e motor nga 270 deri 360mm
 • ndërtimi i fuqishëm mundëson kapacitetin e ngarkesës deri në 200 kg
 • adapters shpejtë - ndryshimit dhe vendosjen qëndron
 • heqjen e besueshme dhe të sigurt të motor

Përdorim:

 • qëndrim është përdorur për servis dhe garaging motoçikleta
 • ajo është sutiable për pothuajse të gjitha llojet e motorrë
#title#
kodPeshë
6243004700
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Related products

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.