233/4L6p

Product features

 • Materiali: krom molibden
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: të veshura me fosfat me ISO 9717 standarde
 • made according to standard ISO 2725-2 and DIN 3129
#title#
kodWrench sizeDiameterDiameterLenghtProfile Thicknesspeshë-- prazen stolpec --
61677122405410021879
61677224425410021921
616773274654100241012
616774305054100241075
616775325254100241090
616776335354100241109
616777345554100401162
616778365654100651207
616779385954100651222
616780416354100641367
616781426454100641380
616782466954100631613
616783507454100621793
616784558054100601976
616785608654120782726
616786659254125803192
616787709954125803595
6167887510486135854512
6167898010986135855532
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Safety (pictures)

 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.