2210/2

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009, vidhos nxirë
 • për heqjen makara me 3, 6, 9 slloteve
 • Ky mjet është projektuar për heqjen makinë rrotull me nivele të përballet. Mjet largon një rrotull absolutisht pa ndonjë rrezik të dëmtimit. Ky mjet është i adaptueshëm për diametra të ndryshme rrotull, si të këmbëve janë të rregullueshme.
#title#
kodWidthDiameterHeightpeshë-- prazen stolpec -- 
62022610048 - 821351085
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Fut voztar këmbët në hapje e rrotull.

Kthejeni vendosjen pjatë për të zhvendosur voztar këmbët, në mënyrë që ata të kuptoj fort rrotull.

Kthejeni gisht akrepave të sahatit deri sa të vjen rrotull.

Kur përfundoi duke punuar, hiqni voztar.

Mund të përdoret për ...

Pjesë ndërrimi

Related products

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.