2205

Product features

 • përdorin për të instaluar Pistonëve në makina më të pasagjerëve.
 • ndërtimit me cilësi të lartë me çeliku çarë përfundon
 • me sigurinë rregullimi vida
 • në dispozicion në një gamë të gjerë të madhësive
 • Ky mjet është përdorur për të instaluar Pistonëve dhe unaza pistoni në cilindra motor. Madhësive të ndryshme janë në dispozicion.

Si të përdorni mjet:

 • Vendos piston dhe unaza pistoni në çdo mjet, pozita e mjet në hapjen dhe e përdorin atë për të futur / shtynte pistonin dhe çdo unaza pistoni në cilindër.

More About Product

Profilet

Video presentationLifetime warranty

#title#
kodHeightTube diametreDiameterpeshë-- prazen stolpec -- 
619725501 3/4" - 3 1/2"40 - 90178
619726802 1/4"- 5"57 - 125291
619727803 1/2" - 7"90 - 175320
6197291653 1/2" - 7"90 - 175587
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.