More About Product

Profilet

Video prezantimLifetime warranty

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • Materiali gjilpërë: veçantë çeliku mjet të karbonit
 • për mbajtjen e rrotull në boshtet rrip, pompa injeksion
 • për rrota koha, të shtrihet 24-160 mm
 • dispozicion dimensione gjilpërë: Ø5.7, Ø7.7, Ø9.7, Ø11.7, Ø18
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
 • Vula jet UNIOR
 • Përdoret për të mbajtur rrotull shufër me gumga në vend në mënyrë që qendra vidë mund të dehur off para se të hiqni rrotull shufër me gumga. Kjo e lehtë për ta përdorur mjet është menduar për të gjitha llojet e shufër me gumga rrotull.
#title#
kodLenghtpeshë-- prazen stolpec --
6197235251435
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • I dobishëm

  Gamë të gjerë të mjeteve janë të destinuara për grupe të ndryshme të synuara të përdoruesve. Pirg siguruar goditjen e shpejtë dhe të thjeshtë. Të prerjen e rëndë rrota janë të dizajnuara për të punuar të dy metale të forta dhe të buta, plastike, etj
 • Grip i fortë

  Grip i fortë Mjetet UNIOR dallohen duke siguruar një kontroll të fortë në objektet duke u punuar në pa lëndime. Udhëzon në rrugë në clamps të mundësuar lëvizjen e saktë të nofullat me lëvizje të shpejtë trajtuar. Instalimi në baza rradhës siguron se ajo përshtatet me objektin duke u punuar në.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.