2202/2BI

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar
 • të përshtatshme për pothuajse të gjithë motorët për shkak të gamë të gjerë të rregullimit
 • valvula pranverë kompresor nuk përfshijnë pjesë presion
 • 4 copë presion (neni 2202,1) na lejon që punojnë në pothuajse të gjithë motorët dhe janë në dispozicion si pjesë këmbimi
 • uke përdorur shumë të shpejtë dhe të lehtë me bllokadën e saj levë
 • pas përshtatur mjet për valvul e parë, shpejtësia e rritjes së punës si rregullimin e ri nuk është e nevojshme për të valvulave të mëvonshëm.
 • rregullueshme trajton mundësuar presionin e dëshiruar në pranverë.
 • fyt shumë i madh për motorët më të mëdha
 • Ky mjet është përdorur për të bashkëngjitni dhe shkëput burimet valvula dhe përmban një levë vetë-mbyllje dhe pajisje shpejt-rregullueshme për të lejuar atë që do të përdoret me të gjitha llojet e motorëve.

Profilet

Pressing forceVideo presentationLifetime warranty

#title#
kodLenghtDiameterpeshë-- prazen stolpec -- 
61972243020 - 2501810
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

Accessories

Pjesë ndërrimi

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.