Copë Presioni për valvul pranverë kompresor

2202.1/2

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • Dimensionet 17,21,25 për motorrë, 21,25,30,35,43 për makinat
#title#
kodDiameterThicknessWidthDiameterDiameterDiameterpeshë-- prazen stolpec -- 
62321817185813,516M 1225
6205672122631616M 1246
6202082526631816M 1254
6202093031672016M 1262
6202103536702316M 1284
6202114344753016M 12106
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.