213/6

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • Veshura me llak
 • bërë sipas standardit ISO 6788 (vetëm dimensionin metrikë)

Standards

ISO 6788

More About Product

Profilet

socket 6-pointPremium chrome vanadium steelLifetime warranty

#title#
kodWrench sizeWrench sizeWrench sizeWrench sizeLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
6008111719221/2"3701430
600809171921233701511
600812171922243701500
6008132427303/4"7004400
600814242730327004600
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.