Fleta e të dhënave

pdfLED dritë - 2091A

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • L: 170 mm; Ø: 22 mm; 100 - 130 lm
 • Llamba LED: 7 copë x 1,5 W + sipër 1 copë 1,0 W
 • çelësi i ndezjes/fikjes në krye
 • kapëse magnetike
 • strehim kompakt dhe i qëndrueshëm
 • Bateri Li-jon, 800 mAh
 • Treguesi LED i karikimit
 • më shumë se 5 orë punë
 • Kabllo USB me karikues AC/DC; hyrje 100V – 240V, 50-60Hz; prodhimi: 5V DC 1000 mA
#title#
kodLenghtDiameterpeshë-- prazen stolpec --
62720117022115
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • I dobishëm

  Gamë të gjerë të mjeteve janë të destinuara për grupe të ndryshme të synuara të përdoruesve. Pirg siguruar goditjen e shpejtë dhe të thjeshtë. Të prerjen e rëndë rrota janë të dizajnuara për të punuar të dy metale të forta dhe të buta, plastike, etj
 • Grip i fortë

  Grip i fortë Mjetet UNIOR dallohen duke siguruar një kontroll të fortë në objektet duke u punuar në pa lëndime. Udhëzon në rrugë në clamps të mundësuar lëvizjen e saktë të nofullat me lëvizje të shpejtë trajtuar. Instalimi në baza rradhës siguron se ajo përshtatet me objektin duke u punuar në.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.