More About Product

Profilet

Lifetime warranty

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • material në majë të boshtit: karbonit të veçantë mjet çeliku
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
 • për klipit gete për ftohje, ngrohje, karburant apo sistemet ekran-rondele

Avantazhet:

 • përshtatet pirg më standarde permasa të
 • bllokohet pozita e bën të lehtë për të zëvendësuar gete pirg

Si të përdorni mjet:

 • Të Dana janë përdorur për hapjen e tub klipe pranverë të përdorura në sistemet e ftohjes dhe të ngrohjes që mundëson largimin e shpejtë dhe të sigurtë të tubave nga zgjerimet tub. I përshtatshëm për clips pranverë me një rrokje duke filluar 18-54 mm.600 mm e gjatë kabllor Bowden mundëson përdorimin efikas në vështirë për të arritur vende ku klip nuk mund të arrihet me Dana të tjera. Dana përfshijnë një bllokues dhëmbëzuar me 8 pozicione për hapjen klipe apo fiksim ato në një pozitë me porosi që e bën heqjen e klipeve më të lehtë dhe pa asnjë forcë shtesë të nevojshme. Trajton janë të dizajnuara në mënyrë që kur nofullat Dana 'janë të hapura gjerë ata janë të lehtë për të shtrydh me sa më pak forcë të jetë e mundur.

Përdorimi për:

 • Alfa Romeo, Audi, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Lancia, MAN, Mercedes, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Toyota, VW, Volvo, etc.
#title#
kodLenghtLenghtPeshë
620234230600415
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

 • I dobishëm

  Gamë të gjerë të mjeteve janë të destinuara për grupe të ndryshme të synuara të përdoruesve. Pirg siguruar goditjen e shpejtë dhe të thjeshtë. Të prerjen e rëndë rrota janë të dizajnuara për të punuar të dy metale të forta dhe të buta, plastike, etj
 • Grip i fortë

  Grip i fortë Mjetet UNIOR dallohen duke siguruar një kontroll të fortë në objektet duke u punuar në pa lëndime. Udhëzon në rrugë në clamps të mundësuar lëvizjen e saktë të nofullat me lëvizje të shpejtë trajtuar. Instalimi në baza rradhës siguron se ajo përshtatet me objektin duke u punuar në.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.