2089/2BI

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • material në majë të boshtit: karbonit të veçantë mjet çeliku
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar për ISO 1456:2009 standarde
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
 • për klipit gete për ftohje, ngrohje, karburant apo sistemet ekran-rondele

Avantazhet:

 • përshtatet pirg më standarde permasa të
 • bllokohet pozita e bën të lehtë për të zëvendësuar gete pirg

Si të përdorni mjet:

 • Të Dana janë përdorur për hapjen e tub klipe pranverë të përdorura në sistemet e ftohjes dhe të ngrohjes që mundëson largimin e shpejtë dhe të sigurtë të tubave nga zgjerimet tub. I përshtatshëm për clips pranverë me një rrokje duke filluar 18-54 mm.600 mm e gjatë kabllor Bowden mundëson përdorimin efikas në vështirë për të arritur vende ku klip nuk mund të arrihet me Dana të tjera. Dana përfshijnë një bllokues dhëmbëzuar me 8 pozicione për hapjen klipe apo fiksim ato në një pozitë me porosi që e bën heqjen e klipeve më të lehtë dhe pa asnjë forcë shtesë të nevojshme. Trajton janë të dizajnuara në mënyrë që kur nofullat Dana 'janë të hapura gjerë ata janë të lehtë për të shtrydh me sa më pak forcë të jetë e mundur.

Përdorimi për:

 • Alfa Romeo, Audi, Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Lancia, MAN, Mercedes, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Toyota, VW, Volvo, etc.

More About Product

Profilet

Lifetime warranty

#title#
kodLenghtLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
620234230600415
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.