2084

Product features

 • me jetën e gjatë LED dritë
 • në dispozicion në qese plastike të qëndrueshme
 • heqjen e kapaciteti magnet-së: 3.5 kg
 • përfshirë në grup: 1 rrumbullakët O60 pasqyrë, pasqyrë 1 këndore (65 x 42 mm), 2 bit bashkëngjitni skedarë, 3 L1154F bateri, 1 qese me tabaka mjet SOS
 • Përveç dritë LED, ky grup përfshin pasqyra shtesë për të lehtësuar shikimin e vështirë-to-të arritur zonat në brendësi në makinë, duke e bërë këtë një grup shumë të dobishme. Mjetet janë të destinuara edhe për heqjen e objekteve të vogla metalike të tilla si vida, arra, etj. Grup vjen në një qese tërheqëse dhe të qëndrueshme. Mjete individuale janë vendosur në tabaka mjet SOS për t'i bërë ato më të lehtë për të gjetur.
#title#
kodThicknessWidthHeightLenghtSign for magnetpeshë-- prazen stolpec -- 
619742240110456503.5360
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.