More About Product

Profilet

Video prezantimLifetime warranty

Product features

 • Materiali: Grykë - çeliku të veçantë të karbonit.
 • trajton bërë nga fletë metalike
 • Prerje e kapaciteteve: 25-85 mm.
 • përdorur për prerje shter tuba në zëvendësime të pjesshme të sistemeve shter.

Avantazhet:

 • T-të trajtuar plastike-i mbuluar ofron kontroll më të mirë për përdoruesit.
 • mekanizëm universale mbyllje.
 • shumë të gjatë prerje zinxhir.

Si të përdorni mjet:

 • Ky mjet është menduar kryesisht për prerje gypave shter, por, për shkak të dizajnit të zinxhirit të tij me kohën dhe me teh, ajo mund gjithashtu të përdoret për tub bakri, tubacioneve plastike dhe tubave të ndryshme të tjera me diametra mes 25 dhe 85 mm.
#title#
kodLenghtmin Φmax ΦPeshë
6192553302585765
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

Photo (pictures)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.