Product features

 • Materiali: çelik inox
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • këshilla të përfundojë e zezë
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
 • Vula jet UNIOR
 • për shkyçjen gypave karburantit

Avantazhet:

 • pranverës për rihapjen

Si të përdorni mjet:

 • Ky mjet është përdorur për largimin e bashkues të shpejtë që të lidheni linjat e karburantit.Mjet ka dy këmbët ngurtësua deri në grykë që ngjesh bashkues gjatë largimit apo riparimit (gete atëherë mund të hiqet).Nofulla është dimensionuar dhe rregulluar për të mundësuar punë të sigurt dhe të lehtë me forcë të madhe në një hapësirë ​​të kufizuar.

Përdorimi për:

 • Opel / Vauxhall, Fiat, GM, VW, Renault etj
#title#
kodLenghtPeshë
619252206264
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.