More About Product

Profilet

Video prezantimLifetime warranty

Product features

 • Materiali: çelik inox
 • të rënda në detyrë të dyfishtë - komponent trajton
 • Vula jet UNIOR
 • për e automobilave prangat presion bosht OETIKER ®

Avantazhet:

 • deformim e saktë të bosht pranga veshit
 • më të gjatë, për deformim të lehtë të bosht pranga veshët
 • për pothuajse të gjitha makinat e pasagjerëve

Si të përdorni mjet:

 • Dana për .... janë përdorur për hapjen e pirg tub, duke bërë të mundur heqjen e shpejtë dhe të sigurtë të tubave nga zgjatjen tub. Ato janë përdorur edhe për mbylljen e pirg tub kur tuba janë të bashkangjitur në prolongations tub për të parandaluar tuba nga bie jashtë prolongations dhe duke siguruar lëvizjen e sigurt të lëngjeve. Të Dana janë projektuar në mënyrë të tillë në mënyrë që vetëm një forcë minimale është e mjaftueshme për të krijuar presion të madh mbi pirg, duke siguruar lidhje të sigurt dhe të qëndrueshme të tubit në zgjatjen tub. Të Dana janë formuar në mënyrë të tillë në mënyrë që ata mund të përdoren në mënyrë efikase në vende të cilat janë të vështira për të hyrë, duke bërë të mundur handling.Firm shpejtë dhe të lehtë dhe kontroll të sigurt sigurohet nga forma ergonomike e trajton.

Përdorimi për:

 • Audi, BMW, Chrysler, Ford, GM, Honda, Mazda, Mercedes, Nissan, Opel/Vauxhall, VW
#title#
kodLenghtPeshë
619251230316
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Ergonomik trajton

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Të Dana janë bërë prej çeliku të shkëlqyer me përbërje të veçantë përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, Dana UNIOR të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.