2034/2BI

More About Product

Profilet

Video prezantimLifetime warranty

Product features

 • Materiali: krom vanadium
 • ergonomik detyrë e rëndë komponent të dyfishtë të trajtojë
 • Vula jet UNIOR
 • për vendosjen e gomave Schrader valve lejon
 • trajtojë karakteristika pikë plastike-i mbuluar që parandalojnë rrëshqitje dhe në këtë mënyrë ndonjë dëm në rims timon. Ky mjet është i përshtatshëm për të gjitha dimensionet e buzë timon.

Si të përdorni mjet:

 • 1. Vendos valvula re le në hapjen mbi buzë timon.
 • 2. Vidë mjet për të le valvul.
 • 3. Përdorimi levë për të tërhequr valvula le në pozicionin e duhur për buzë timon.
#title#
kodLenghtpeshë-- prazen stolpec --
619738325273
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.