2032/2

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • Kapaciteti nofulla: 23mm
 • Lartësia maksimale: 53 mm
 • për nxjerrjen e përbashkët top nga timon dhe pezullimi

More About Product

Profilet

Video presentationPremium flex plus carbon steelLifetime warranty

#title#
kodDiameterMaximum heightMaximum puller load capacity in kilonewtons (kN)Maximum puller load capacity in tons (t)peshë-- prazen stolpec -- 
6197362353303780
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.