1977/6

Product features

 • Materiali: çeliku të veçantë mjet
 • veshura me elektro-zi oksid fund për mbrojtjen e ndryshk
 • Veshura me llak
 • për të grumbulluar ose çmontimit filtra të naftës
 • për filtrat e naftës në zonë të kufizuar qasje
 • përdoret me shtrëngojë 3/8 "dhe bar ekstensionit duhur

Si të përdorni mjet:

 • Ky mjet vjen në më shumë se 12 madhësive, të cilat mund të përdoren në shumicën e standardeve të makinave dhe motoçikletë filtrave të naftës në treg. Duke e përdorur atë është e thjeshtë, si gjithçka që është e nevojshme është për të vendosur mjet i duhur në filtër dhe rrotullohen atë me lehtësi. Ky mjet mund të përdoret edhe kur filtrat e përshtatshëm të naftës si projektimit dhe materiale kanë qenë të zgjedhur me kujdes në mënyrë që mjet mund të përballojë forcën maksimale aplikuar për të. Për shkak të mbrojtjes sipërfaqësore, mjet është shumë rezistent ndaj gërvishtjet dhe dëme, si dhe për efektet atmosferike dhe kimike.

More About Product

Profilet

3/8” internal 4-pointDo not use with pneumatic, electric or cordless toolsVideo presentationLifetime warranty

#title#
kodDiameterNumber of teethsDiameterHeightpeshë-- prazen stolpec -- 
62094927637.533.568
62095032643.534.681
62095136648.434.989
6192586667337124
619259651470.736.8129
6202676814130
6202687314152
61926074158136146
61926175 - 771581.441.8165
620269768141
61926276128235137
620952761481.337160
61926386169647.2201
61926486189239.5171
619265961810236.8190
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (pictures)

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Teknologjia e re të përparuar

  Përdorimi i metodave të reja teknologjike dhe materiale të kualitetit të lartë të rezultojë në mjetet me një hapësirë ​​të gjatë jetës, harton sigurisë të siguruar vende pune riparim pa dëme, zgjidhjeve, efektivitetin shkëlqyer, materiale moderne dhe dizajn ergonomik sigurojë duket e mirë dhe përdorimin e sigurt.
 • Materiale me cilësi të lartë

  Mirë-menduar-out projektimin dhe prodhimin e saktë të parandaluar dëmtimin e objekteve duke u punuar në edhe nën një peshë të konsiderueshme. Me këto karakteristika, mjetet efektive UNIOR janë zgjedhja e duhur për mjeshtrit të cilët kërkojnë cilësi dhe mjete të qëndrueshme me një jetë të gjatë shërbimit.