Profilet

3/4” internal 4-pointsocket 6-pointLIFE profileMos e përdorni me mjete pneumatike, elektrike ose me bateriPremium flex chrome vanadium steelLifetime warranty

Standards

ISO 2725 - 1

Product features

 • Materiali: krom molibden
 • rënie të falsifikuara, ngurtësuar tërësisht dhe nevrik
 • përfundojë sipërfaqe: krom kromuar sipas ISO 1456:2009
 • i lëmuar
 • çift ​​rrotullues: DIN 899 Varg E
 • bërë sipas standardit ISO 2725-1 (vetëm dimension metrikë)
#title#
kodWrench sizeDiameterDiameterLenghtProfile Thicknesspeshë-- prazen stolpec --
6196981929,2335014175
6027232232.2365014220
6027242333.2365014221
6027252434.2365116230
6027262637365216,5230
6027272738365222239
6027282839,5365222242
6197022940,5365222270
6027293042365424273
6027303244365626295
6027313447365626347
6197013548385826401
6027323650385828400
6027333852386028488
6027344156406430502
6027354662426632621
6027365068427034708
6175275574457638914
60313560804578421105
6093837/8"32.2365014220
60938415/16"34.236.25116.5231
6093851"37365216234
6093861.1/16"38365222224
6093871.1/8"40385222265
6093881.1/4"44385624313
6093901.3/8"48425826406
6093911.7/16"50425828415
6093921.1/2"52456028414
6093931.5/8"56456430572
6093941.11/16"58456532595
6093961.7/8"64487034741
6093972"68487236842
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.

Questions & Answers

 • I attached the socket wrench to the pneumatic tool and the wall cracked. What could be wrong?
  When working with pneumatic screwdrivers, you must use an impact socket wrench.
 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.