1934

Product features

 • Materiali: çelik inox
 • fytyra i mrekullueshëm dhe hundë induksion ngurtësuar
 • Kreu lëmuar: pasqyrë lëmuar
 • trajtuar: formë tetëkëndësh, dru arrë amerikane
 • të përballet goditës: rrumbullakët 40mm
#title#
kodLenghtDiameterDiameterHeightpeshë-- prazen stolpec -- 
6192323254012138406
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.

Përdorim (Video)

 • Mbrojtja Sipërfaqja

  Mjetet motoçikletë janë bërë prej çeliku të shkëlqyer përbërjen e përmirësuar. Disa modele të vijë me mbrojtje shtesë sipërfaqe krom.
 • Ergonomik trajtuar

  Me ergonomik trajton dhe një rrokje të projektuar posaçërisht, sipërfaqe Dana UNIOR të dhënë rehati maksimale në punë dhe efikasitet të lartë me tendosje minimale.
 • Saktësi të lartë

  Me synimet e tyre të përsosur dhe superioritetit teknologjik, UNIOR mjetet e automobilave të siguruar një të mbajë saktësi të lartë në çdo rast të përdorimit të përgjithshëm apo të dedikuar.