Kohësh kaçavidë fole-prize-prize-pjesa femnore 1/2 "me profil TX

192/2TXL

Product features

 • Materiali: fole-prize-prize-pjesa femnore: krom vanadium, krom kromuar
 • Materiali: bit: çelik special mjet, anti korrozive shkrirë
 • krejtësisht të thekur me te zbutura
 • i lëmuar
#title#
kodWrench sizeDiameterLenghtLenghtpeshë-- prazen stolpec -- 
612422TX 2022.91006476
612423TX 2522.91006486
612424TX 2722.91006486
612425TX 3022.91006486
612426TX 4022.91006490
612427TX 4522.91006492
612428TX 5022.91006494
612429TX 5522.910064100
612430TX 6022.910064110
619857TX 7024.310565253
619858TX 8024.310565261
619859TX 9026,810565363
619860TX 10026.810565325
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.
 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.