Set i çelsave i brendshëm 1/2" TX profil në kuti metali

Product features

 • Dimensioni i kuti: 197 x 105 x 38

Seti përfshin:

 • 9xCeles kendor 1/2" me profil të brendshëm TX (neni 191/1) nr. E10, E11, E12, E14, E16, E18, E20, E22, E24
#title#
Emri i produktit SKU Article Dimenzionet Quantity Peshë
Set i çelsave i brendshëm 1/2" TX profil në kuti metali 607314 191MB1 - 9 1000
Çelës i brendshëm 1/2" TX profil 191/1 E 10, E 11, E 12, E 14, E 16, E 18, E 20, E 22, E 24 9
* Imazhet e produkteve janë simbolike. Të gjitha dimensionet janë në mm, pesha në gram.Të gjitha dimensionet e listuara mund të ndryshojnë në tolerancë.
 • Përdorimi i thjeshtë

  Operacioni i shtrëngojë akomoduese bazat është i bazuar në një mekanizëm 75-dhëmb, e cila ndan 360 ° rreth të plotë në seksione të kënde 4.8-shkallë dhe në këtë mënyrë garanton përdorim më të lehtë edhe në pikat gati i paarritshëm. Me rritje të mëdha shtrëngojë, më pak kthehet dhe më pak përpjekje, ju mund të arrijë besueshmërinë më të madhe dhe saktësi më të lartë.
 • Saktësi

  Së bashku me arpion domosdoshme, bazat UNIOR lejojnë madje, i parashikueshëm dhe saktësi shtrëngimi dhe lirimi i vida dhe arra-punojnë me UNIOR arpiom është më i sigurt dhe më të sakta.
 • Siguri

  fole-prize-prize-pjesa femnore Speciale sistem mbajtjes me një prekje lirimin butonin garanton siguri më të madhe në punë dhe një shpejtësi të rritur fole-prize-prize-pjesa femnore mbyllje.